معرفی ایران سئو

ایران سئو

با هفت سال سابقه در حوزه طراحی سایت و بهینه سازی

سفارش سئو سایت

را برعهده میگیرد ،طی این سالها تجربیات زیادی از کار با گوگل به دست آوردیم و با سئو ما سایت را به گوگل معرفی میکنیم که کدام کلمات مهم هستند و کلیدی ، درصورتی که این نکات سئو رعایت نشود ، کلمات دیگری غیر از کلمات هدف قرار میگیرد.

علاوه بر این در سئو باید همه چیز کامل باشد تا صعود انجام شود ، یعنی باید لینک های داخلی و لینک های خارجی درست باشند ، اگر شبکه ای از لینک باشد تاثیرش بیشتر میشود.

هم چنین با

خرید بک لینک قوی میتوانید سریعتر صعود کنید.

توجه فرمایید که سایت هایی که بک لینک به شما میدهند می بایست سایت های خوب و آپدیت شده ای بانشد تاتثیر مثبت بگذارند ، درصورتی که سایت ها کیفیت مطلوب نداشته باشند ، بک لینک تاثیری نمیگذارد بر جایگاه سایت در گوگل.

 

http://iran-seo.com/wp-content/uploads/2021/02/successful-seo-768x414.png

چرا ما به سئو نیاز داریم ؟

امروزه با رشد فضای مجازی در جامعه ایران و کشور های دیگر ، بستر مناسبی برای کسب و کار های اینترنتی ایجاد شده است ، مهم ترین بخش در این فضا ، تبلیغات و اطلاع رسانی هست ، درصورتی که ما در گوگل در نتایج گوگل باشیم ، کاربر سایت ما را پیدا میکند ، برخلاف تبلیغات دیگر که ما کاربرا را جذب میکنیم .

این تفاوت زیادی در ادامه معامله شما ایجاد خواهد کرد!

http://iran-seo.com/wp-content/uploads/2021/01/seo.png

گوگل هر چند وقت تغییراتی در الگوریتم های موتور جستجو خود میدهد ، و این تغییرات را منتشر میکند ،

هرچند اساس رتبه بندی گوگل براساس قدرت لینک می باشد ، تغییرات جدید در صورت رعایت قدرت سایت و لینک را بالا می برد و صعود در گوگل را راحت می کند . و نسبت به سایت هایی که با الگوریتم های جدید گوگل وقف نیستند به راحتی عبور میکنند و به صفحات اول نزدیک میشوند.

انجام سئو خود را به ما بسپارید و با خیال راحت به صدر گوگل برسید.

http://iran-seo.com/wp-content/uploads/2021/02/seochannel.png

درصورت داشتن هرگونه سوال میتوانید در گروه وبمستران ایران در تلگرام مطرح نمایید تا دوستان جواب شما را بدهند ، همچنین مدیران سایت ها در این کانال نویسندگان وردپرس را پیدا میکنند،

پیشنهاد میکنیم حتما در این گروه عضو شوید ، و هم چنین کانال سایت ، آخرین اخبار سئو و نکات ریز سئو بیان میشود .